E-P AM Erikoispitkäla 3.10.2020 14.46
Rastiväliajattuottanut: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
H16 (5)8,2 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(132)2(159)3(91)4(142)5(93)6(95)7(106)8(135)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
15Kasper Bergström1.14.022.516.4826.5529.1333.4953.0556.131.00.221.02.271.07.441.11.231.13.311.14.02
Kristina2.513.5720.072.184.3619.163.084.092.055.173.392.080.31
21Kosti Karjanlahti1.16.002.366.3327.4229.5035.2154.3958.121.01.461.03.021.10.141.14.071.16.201.16.52
KauWi2.363.5721.092.085.3119.183.333.341.167.123.532.130.32
33Juho Karhunen1.37.474.379.1437.3340.2446.351.10.031.15.251.19.451.21.531.29.391.34.231.37.121.37.47
YKV4.374.3728.192.516.1123.285.224.202.087.464.442.490.35
44Veeti Noponen1.52.164.049.3242.3547.0653.171.21.161.26.211.32.261.36.101.42.121.48.241.51.361.52.16
LapVi4.045.2833.034.316.1127.595.056.053.446.026.123.120.40
 
2Verneri Sankeloei läht
LapVi
 
 
 
H18 (5)11,1 km 0 m15 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(95)11(136)12(135)13(137)14(138)
15(100)Maali
 
17Teemu Pihlajamäki1.30.074.587.3123.4526.5129.2631.2044.4351.1959.481.15.181.19.061.19.571.24.171.27.38
LapVi4.582.3316.143.062.351.5413.236.368.2915.303.480.514.203.21
1.29.421.30.07
2.040.25
210Saku Helin1.48.015.448.3726.3830.3734.0937.0549.2857.581.08.541.27.331.33.421.34.431.40.471.45.07
RaJu5.442.5318.013.593.322.5612.238.3010.5618.396.091.016.044.20
1.47.231.48.01
2.160.38
38Roni Nevala2.17.0111.4014.3336.1740.2344.0946.521.06.451.15.341.26.531.51.251.58.471.59.572.07.382.13.37
TeuRi11.402.5321.444.063.462.4319.538.4911.1924.327.221.107.415.59
2.16.242.17.01
2.470.37
 
9Simeon Platonovhylätty8.4612.2635.5846.4150.1653.56---------------1.28.51---------------1.37.39
Navi8.463.4023.3210.433.353.4034.558.48
1.40.081.40.50
2.290.42
6Gergo Vargakeskeytti6.339.5731.5038.1141.5949.021.12.501.21.59------------------------------
Unkari6.333.2421.536.213.487.0323.489.09
-----
 
 
 
H20 (1)13,1 km 0 m20 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(102)11(103)12(94)13(95)14(135)
15(136)16(134)17(97)18(137)19(138)20(100)Maali
 
111Sampo Sankelo1.51.494.087.4224.0627.3830.1233.2447.3754.081.03.011.11.261.12.581.18.321.33.011.36.35
LapVi4.083.3416.243.322.343.1214.136.318.538.251.325.3414.293.34
1.37.231.41.571.44.241.45.531.49.251.51.221.51.49
0.484.342.271.293.321.570.27
 
 
 
H21 (5)15,7 km 0 m21 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(102)11(103)12(94)13(96)14(134)
15(105)16(106)17(95)18(135)19(137)20(138)21(100)Maali
 
112Jaakko Istolahti1.47.033.046.1819.5622.3824.5127.3137.0842.2950.3256.1957.461.02.211.05.541.22.39
KangSK3.043.1413.382.422.132.409.375.218.035.471.274.353.3316.45
1.28.521.31.571.34.141.37.361.41.321.44.411.46.361.47.0315.01
6.133.052.173.223.563.091.550.27*96
216Eero Markkila1.48.033.557.0320.1422.5925.2527.0437.1142.5249.5455.5958.181.03.181.06.551.22.54
RasKu3.553.0813.112.452.261.3910.075.417.026.052.195.003.3715.59
1.29.321.32.271.34.541.38.161.42.181.45.301.47.361.48.03
6.382.552.273.224.023.122.060.27
314Tuomo Istolahti1.48.082.565.5719.0721.5424.0325.5137.3242.3849.3255.3156.481.01.501.05.361.23.03
KangSK2.563.0113.102.472.091.4811.415.066.545.591.175.023.4617.27
1.29.501.32.331.35.051.38.261.42.271.45.441.47.411.48.08
6.472.432.323.214.013.171.570.27
413Niko Latva2.02.153.036.1420.0124.1327.0528.5740.4746.0057.431.04.081.05.321.10.471.14.521.34.55
SuJu3.033.1113.474.122.521.5211.505.1311.436.251.245.154.0520.03
1.42.121.45.271.48.121.51.371.55.511.59.262.01.392.02.15
7.173.152.453.254.143.352.130.36
 
15Teemu Rantalaei läht
LapVi
 
 
 
H35 (4)13,1 km 0 m20 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(102)11(103)12(94)13(95)14(135)
15(136)16(134)17(97)18(137)19(138)20(100)Maali
 
119Jussi Koski1.52.474.016.4625.1328.1630.4532.2644.4951.081.00.391.08.021.09.541.15.521.33.371.37.35
YKV4.012.4518.273.032.291.4112.236.199.317.231.525.5817.453.58
1.38.381.43.181.45.111.46.261.49.571.52.131.52.47
1.034.401.531.153.312.160.34
217Jarkko Lauronen2.02.004.467.5326.1329.5632.4635.1052.111.01.531.11.101.18.331.20.061.25.561.42.471.46.47
LaihLu4.463.0718.203.432.502.2417.019.429.177.231.335.5016.514.00
1.47.471.51.591.54.171.55.431.59.152.01.282.02.00
1.004.122.181.263.322.130.32
318Kenneth Smeds2.09.596.179.2928.1932.0835.2738.2151.281.01.281.10.42-----1.21.171.28.461.45.261.51.59
NOK6.173.1218.503.493.192.5413.0710.009.1410.357.2916.406.33
1.53.191.58.112.00.352.02.142.06.382.09.192.09.59
1.204.522.241.394.242.410.40
420Antti Jyräkoski2.13.304.287.4427.0831.2634.5937.1450.2858.231.09.111.18.291.20.161.27.211.48.181.54.05
KauKa4.283.1619.244.183.332.1513.147.5510.489.181.477.0520.575.47
1.55.062.01.012.03.132.04.582.10.082.12.522.13.301.52.50
1.015.552.121.455.102.440.38*136
 
 
 
H40 (5)13,1 km 0 m20 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(102)11(103)12(94)13(95)14(135)
15(136)16(134)17(97)18(137)19(138)20(100)Maali
 
121Antti Korkeakangas1.58.546.008.5925.3829.0431.5333.5145.3452.321.08.541.15.571.17.361.23.061.39.191.43.29
RaJu6.002.5916.393.262.491.5811.436.5816.227.031.395.3016.134.10
1.44.301.48.521.51.051.52.291.56.071.58.201.58.54
1.014.222.131.243.382.130.34
224Jari Takanen2.01.176.359.2726.5330.0033.2839.2054.101.01.081.10.111.18.091.19.481.25.231.39.531.45.34
KuortKu6.352.5217.263.073.285.5214.506.589.037.581.395.3514.305.41
1.46.391.51.181.53.291.54.481.58.372.00.462.01.17
1.054.392.111.193.492.090.31
322Jussi Kallio2.25.296.4310.0433.1837.4640.4342.551.00.231.07.331.17.451.26.141.28.191.36.561.58.232.07.07
LaihLu6.433.2123.144.282.572.1217.287.1010.128.292.058.3721.278.44
2.08.092.13.062.15.512.17.332.21.492.24.472.25.29
1.024.572.451.424.162.580.42
425Ville Tuomaala2.27.395.478.4727.3031.4335.0337.2659.321.07.241.19.191.33.081.38.421.46.352.05.102.10.06
VaaSu5.473.0018.434.133.202.2322.067.5211.5513.495.347.5318.354.56
2.11.292.16.562.18.582.20.312.24.322.27.052.27.39
1.235.272.021.334.012.330.34
523Jyri Kytömäki3.01.529.3413.0838.0143.0248.4255.131.13.311.26.101.42.421.55.501.58.232.08.212.32.272.39.11
VaaSu9.343.3424.535.015.406.3118.1812.3916.3213.082.339.5824.066.44
2.40.592.47.502.50.492.53.072.58.103.01.133.01.52
1.486.512.592.185.033.030.39
 
 
 
H45 (6)12,6 km 0 m18 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(108)8(102)9(103)10(96)11(160)12(105)13(95)14(136)
15(134)16(137)17(138)18(100)Maali
 
129Hannu Nikkola1.36.234.106.4922.1525.5228.1630.1237.1646.4048.5055.031.12.201.16.231.21.041.24.52
RaJu4.102.3915.263.372.241.567.049.242.106.1317.174.034.413.48
1.28.531.30.231.33.441.35.501.36.23
4.011.303.212.060.33
227Juhani Lehtinen1.42.135.178.0823.4328.5631.4533.4441.5751.4754.551.01.091.18.281.22.261.27.121.31.04
KauKa5.172.5115.355.132.491.598.139.503.086.1417.193.584.463.52
1.34.501.36.161.39.371.41.431.42.13
3.461.263.212.060.30
328Eero Koski1.43.167.009.4325.1728.2931.0633.1641.0652.2253.5359.561.17.241.21.401.26.441.30.31
YKV7.002.4315.343.122.372.107.5011.161.316.0317.284.165.043.47
1.34.581.36.351.40.201.42.401.43.16
4.271.373.452.200.36
4131Kari Koivisto2.06.186.4710.5132.1336.1340.4143.0952.541.05.141.06.561.13.541.36.231.41.471.47.411.51.55
KortJV6.474.0421.224.004.282.289.4512.201.426.5822.295.245.544.14
1.56.391.58.292.02.502.05.372.06.18
4.441.504.212.470.41
5132Juhani Koivisto2.07.556.269.5231.1235.1339.3543.2352.521.05.101.06.501.13.381.36.141.42.501.48.461.53.32
KortJV6.263.2621.204.014.223.489.2912.181.406.4822.366.365.564.46
1.58.242.00.082.04.302.07.172.07.55
4.521.444.222.470.38
 
26Tomi Savolainenkeskeytti6.309.4830.1634.1237.1939.2248.371.01.561.04.001.11.45--------------------
RasKe6.303.1820.283.563.072.039.1513.192.047.45
--------------------1.53.19
41.34
 
 
 
H50 (6)12,6 km 0 m18 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(108)8(102)9(103)10(96)11(160)12(105)13(95)14(136)
15(134)16(137)17(138)18(100)Maali
 
133Kai Kamila1.52.054.297.3225.1829.0431.4533.4743.2053.0857.511.04.031.23.221.27.571.33.541.38.07
SuJu4.293.0317.463.462.412.029.339.484.436.1219.194.355.574.13
1.43.141.44.531.48.581.51.261.52.05
5.071.394.052.280.39
235Mikael Suvanto2.01.065.599.2029.3133.3836.3638.5851.001.01.511.05.361.11.461.31.261.35.491.41.211.46.57
RaJu5.593.2120.114.072.582.2212.0210.513.456.1019.404.235.325.36
1.52.221.53.531.58.202.00.322.01.06
5.251.314.272.120.34
331Juha Laasanen2.02.085.318.5428.3632.1838.1240.2949.391.00.371.03.451.09.591.31.531.36.411.42.531.46.48
LaihLu5.313.2319.423.425.542.179.1010.583.086.1421.544.486.123.55
1.51.551.53.381.58.512.01.302.02.08
5.071.435.132.390.38
434Marko Korhonen2.08.308.0511.2429.4634.0338.2140.3154.311.05.141.07.051.14.361.36.251.41.531.47.371.52.23
YlämPy8.053.1918.224.174.182.1014.0010.431.517.3121.495.285.444.46
1.59.192.01.032.05.042.07.532.08.30
6.561.444.012.490.37
532Esa Lehtinen2.14.245.149.1030.0135.1138.3441.0951.031.05.271.07.361.17.131.42.071.47.481.54.101.58.50
KauWi5.143.5620.515.103.232.359.5414.242.099.3724.545.416.224.40
2.04.062.06.122.10.482.13.492.14.24
5.162.064.363.010.35
630Jukka Kinnari2.24.057.4411.4733.0639.3443.2845.5455.371.09.041.11.111.19.441.45.141.53.042.00.562.06.15
SuJu7.444.0321.196.283.542.269.4313.272.078.3325.307.507.525.19
2.12.282.15.392.20.222.23.232.24.05
6.133.114.433.010.42
 
 
 
H55 (6)11,3 km 0 m15 R
SijLnroNimiAika
1(132)2(159)3(91)4(142)5(108)6(102)7(103)8(96)9(160)10(136)11(134)12(97)13(137)14(138)
15(100)Maali
 
138Esa Kuoppala1.35.252.546.1425.5928.2437.3147.3749.1855.291.14.361.18.031.22.371.26.301.28.051.32.22
RasKu2.543.2019.452.259.0710.061.416.1119.073.274.343.531.354.17
1.34.491.35.25
2.270.36
241Matti Tarkkanen1.39.402.587.5231.1033.0541.4753.3055.061.01.271.19.561.23.201.27.261.30.441.32.411.37.09
SuJu2.584.5423.181.558.4211.431.366.2118.293.244.063.181.574.28
1.39.101.39.40
2.010.30
336Heikki Koskela1.41.353.147.0030.0232.1641.1453.2055.031.01.391.20.541.24.501.30.141.32.421.34.171.38.27
RaJu3.143.4623.022.148.5812.061.436.3619.153.565.242.281.354.10
1.40.591.41.35
2.320.36
439Juha Latvala1.44.023.137.2327.3931.2639.3950.4153.4359.111.24.141.28.241.32.481.35.471.37.111.41.05
JSRasti3.134.1020.163.478.1311.023.025.2825.034.104.242.591.243.54
1.43.291.44.02
2.240.33
537Antti Lassila1.52.193.296.4529.0431.2640.3952.1954.101.04.211.30.231.35.281.40.481.42.591.44.501.49.05
KuortKu3.293.1622.192.229.1311.401.5110.1126.025.055.202.111.514.15
1.51.431.52.19
2.380.36
 
40Markku Valtariei läht
VaaSu
 
 
 
H60 (7)8,2 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(132)2(159)3(91)4(142)5(93)6(95)7(106)8(135)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
147Esko Pensas1.17.183.118.0532.3134.5440.1157.371.01.191.04.521.06.021.10.281.14.251.16.431.17.18
LaihLu3.114.5424.262.235.1717.263.423.331.104.263.572.180.35
245Heikki Hakala1.18.283.307.2131.0433.2538.1656.1459.431.05.051.06.351.11.531.15.451.18.021.18.28
KortJV3.303.5123.432.214.5117.583.295.221.305.183.522.170.26
348Heikki Vallbacka1.22.454.187.4132.1736.2142.151.00.451.05.001.08.491.10.171.14.451.19.131.22.061.22.45
KortJV4.183.2324.364.045.5418.304.153.491.284.284.282.530.39
443Eero Hautala1.29.103.246.5832.5835.2140.581.00.081.04.431.08.441.10.211.15.471.25.311.28.261.29.10
KortJV3.243.3426.002.235.3719.104.354.011.375.269.442.550.44
546Reijo Toppari1.37.155.0316.4743.1645.3253.091.16.071.19.451.23.221.25.321.30.261.34.231.36.421.37.15
KauWi5.0311.4426.292.167.3722.583.383.372.104.543.572.190.33
642Hannu Härö1.38.423.227.4132.1238.0053.141.14.381.19.051.22.351.25.541.30.551.35.241.37.571.38.42
VäVi3.224.1924.315.4815.1421.244.273.303.195.014.292.330.45
744Erkki Tamminen1.38.454.078.2636.5942.0350.561.13.361.18.321.22.511.24.261.30.12-----1.37.591.38.45
SuJu4.074.1928.335.048.5322.404.564.191.355.467.470.46
 
 
 
H65 (14)8,2 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(132)2(159)3(91)4(142)5(93)6(95)7(106)8(135)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
161Osmo Sivén1.24.243.397.3234.4437.3443.241.00.211.06.061.09.441.11.441.16.501.21.091.23.451.24.24
ÄhtU3.393.5327.122.505.5016.575.453.382.005.064.192.360.39
251Seppo Rantapuska1.26.594.088.4334.1737.1343.501.04.071.07.561.11.411.13.041.18.551.23.021.26.161.26.59
PetPe4.084.3525.342.566.3720.173.493.451.235.514.073.140.43
359Jukka Nyystilä1.27.374.017.5035.3338.5644.111.03.321.07.431.11.561.13.271.19.411.24.061.26.551.27.37
LaihLu4.013.4927.433.235.1519.214.114.131.316.144.252.490.42
449Jorma Yli-Kaatiala1.29.495.579.4334.1140.0247.451.08.141.11.551.15.471.17.371.22.341.26.391.29.101.29.49
KuortKu5.573.4624.285.517.4320.293.413.521.504.574.052.310.39
552Martti Hemminki1.43.484.008.4339.0644.3852.201.15.491.20.361.25.111.27.151.34.061.39.411.43.051.43.48
PoRa4.004.4330.235.327.4223.294.474.352.046.515.353.240.43
655Lasse Kalliomaa1.44.584.118.3537.2141.5650.311.14.551.19.531.24.571.26.391.35.471.41.001.44.101.44.58
LaihLu4.114.2428.464.358.3524.244.585.041.429.085.133.100.48
750Jorma Kaataja1.45.216.3212.0342.1344.5351.111.16.381.21.461.26.211.28.051.34.521.41.061.44.331.45.21
RasKe6.325.3130.102.406.1825.275.084.351.446.476.143.270.48
858Seppo Rintamäki1.47.313.559.0833.5138.291.04.401.24.001.28.461.32.191.33.551.39.371.44.181.46.531.47.31
RaJu3.555.1324.434.3826.1119.204.463.331.365.424.412.350.38
962Martti Alanen1.48.034.549.5549.4551.5858.141.21.011.26.151.30.161.32.291.39.251.44.381.47.231.48.03
RasKu4.545.0139.502.136.1622.475.144.012.136.565.132.450.40
1056Juhani Hakomäki1.54.213.398.1658.091.00.441.10.481.30.021.34.471.38.251.39.591.45.391.50.391.53.291.54.21
LapVi3.394.3749.532.3510.0419.144.453.381.345.405.002.500.52
1153Veikko Laasanen1.54.404.3710.2044.2748.0056.331.21.051.26.021.30.451.32.431.41.351.49.501.53.491.54.40
VäVi4.375.4334.073.338.3324.324.574.431.588.528.153.590.51
1254Veikko Rantamäki1.59.337.2112.1349.3952.2458.541.27.451.31.341.36.381.44.221.50.251.55.151.58.571.59.33
KauKa7.214.5237.262.456.3028.513.495.047.446.034.503.420.36
1357Sakari Takala2.14.139.09-----50.5254.111.02.591.29.191.41.381.46.591.48.382.02.002.09.042.13.152.14.13
JSRasti9.0941.433.198.4826.2012.195.211.3913.227.044.110.58
 
60Matti Viinikkakeskeytti3.347.09--------------------------------------------------44.43
KauKa3.343.3537.34
 
 
 
H70 (10)7,6 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(94)4(104)5(103)6(102)7(96)8(95)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
168Bo-Göran Williamsson1.24.395.3210.0429.0635.1836.3638.5347.121.04.561.11.051.16.421.21.201.24.021.24.39
VaaSu5.324.3219.026.121.182.178.1917.446.095.374.382.420.37
266Björn Forsén1.30.457.3012.4135.5442.3043.5546.3853.481.11.561.16.551.22.371.27.221.30.031.30.45
NOK7.305.1123.136.361.252.437.1018.084.595.424.452.410.42
367Kari Pienimäki1.38.205.099.5037.1345.1346.5148.5157.001.17.151.22.551.29.041.34.121.37.291.38.20
RaJu5.094.4127.238.001.382.008.0920.155.406.095.083.170.51
464Kari Majasaari1.38.335.2211.2435.4944.2446.1749.0357.521.17.591.23.011.28.461.34.011.37.441.38.33
SuJu5.226.0224.258.351.532.468.4920.075.025.455.153.430.49
569Olavi Hautala1.39.157.3812.1835.5643.2544.4447.1255.111.14.191.20.101.26.371.35.291.38.321.39.15
RaJu7.384.4023.387.291.192.287.5919.085.516.278.523.030.43
671Timo Turpeinen1.40.3110.2014.4243.4850.2251.2853.481.00.091.22.171.26.501.32.041.36.521.39.441.40.31
VaajTe10.204.2229.066.341.062.206.2122.084.335.144.482.520.47
765Mauno Näsi1.42.086.1412.2740.4551.1652.5954.561.03.041.21.141.26.201.33.041.38.081.41.201.42.08
RaJu6.146.1328.1810.311.431.578.0818.105.066.445.043.120.48
872Seppo Valli1.45.457.3712.3240.5048.3151.1753.451.02.411.24.581.30.211.36.361.41.501.44.581.45.45
KauKa7.374.5528.187.412.462.288.5622.175.236.155.143.080.47
970Heikki Kujanpää2.11.377.3213.3843.1455.3357.411.00.281.14.521.47.031.52.442.00.582.07.002.10.402.11.37
JSRasti7.326.0629.3612.192.082.4714.2432.115.418.146.023.400.57
 
63Henry Låglandei läht
VaaSu
 
 
 
H75 (7)7,6 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(94)4(104)5(103)6(102)7(96)8(95)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
175Risto Kukko1.39.389.3614.5439.5847.1748.5451.1459.191.19.351.24.551.30.581.35.451.38.501.39.38
VäVi9.365.1825.047.191.372.208.0520.165.206.034.473.050.48
277Heikki Rusko1.44.285.1710.0834.3746.1547.4750.3459.551.21.391.29.041.35.171.40.441.43.431.44.28
VaajTe5.174.5124.2911.381.322.479.2121.447.256.135.272.590.45
373Voitto Erkinheimo1.46.466.1511.0338.0945.5748.0050.5659.351.23.381.29.461.36.111.42.161.45.381.46.46
KortJV6.154.4827.067.482.032.568.3924.036.086.256.053.221.08
476Lars Sandgren1.53.347.2213.2739.3749.0650.4554.161.05.171.29.071.34.521.42.231.48.491.52.281.53.34
NOK7.226.0526.109.291.393.3111.0123.505.457.316.263.391.06
579Jorma Saarimäki1.56.435.5212.1440.0649.5951.4454.251.03.261.26.501.34.551.43.021.50.471.55.271.56.43
VaaSu5.526.2227.529.531.452.419.0123.248.058.077.454.401.16
674Mauri Lähdekorpi2.01.257.3714.0443.3353.1459.171.01.411.12.061.35.091.41.001.50.091.56.302.00.432.01.25
Femman7.376.2729.299.416.032.2410.2523.035.519.096.214.130.42
778Aarno Kallio-Könnö2.09.5816.5122.4847.181.07.021.08.461.12.061.21.221.46.041.52.422.00.212.05.442.09.072.09.58
KauKa16.515.5724.3019.441.443.209.1624.426.387.395.233.230.51
1.01.53
*103
 
 
 
H80 (5)4,6 km 0 m8 R
SijLnroNimiAika
1(133)2(134)3(160)4(106)5(135)6(137)7(138)8(100)Maali
 
182Vesa Tammisto1.06.005.1020.0535.2542.4048.1456.261.01.591.05.391.06.32
KauWi5.1014.5515.207.155.348.125.333.400.53
281Aimo Salmi1.23.455.3424.5735.3242.0951.461.03.271.18.481.22.471.23.45
VaaSu5.3419.2310.356.379.3711.4115.213.590.58
384Helge Knuuttila1.44.177.2129.4642.2250.151.01.531.16.331.38.061.43.081.44.17
VaaSu7.2122.2512.367.5311.3814.4021.335.021.09
480Leo Mård1.46.5712.2935.3859.001.08.221.19.161.32.051.40.411.45.551.46.57
Kristina12.2923.0923.229.2210.5412.498.365.141.02
 
83Antti Myllymäkiei läht
VaaSu
 
 
 
H85 (1)4,0 km 0 m7 R
SijLnroNimiAika
1(133)2(134)3(135)4(136)5(137)6(138)7(100)Maali
 
185Reino Kataja1.29.0215.4340.0053.4459.211.13.311.22.011.27.191.29.02
SuJu15.4324.1713.445.3714.108.305.181.43
 
 
 
D16 (6)6,3 km 0 m11 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(157)3(135)4(160)5(105)6(95)7(134)8(97)9(137)10(138)11(100)Maali
 
187Siiri Peura1.16.4410.4814.3633.2938.1844.3453.541.03.451.06.511.08.511.13.361.16.131.16.44
KauKa10.483.4818.534.496.169.209.513.062.004.452.370.31
2133Aida Koivisto1.21.0016.4520.3239.4944.2250.2359.481.09.371.12.471.14.391.18.361.21.221.21.54
KortJV16.453.4719.174.336.019.259.493.101.523.572.460.32
386Iiris Karppi1.22.0017.1821.0543.0646.3752.2559.381.09.401.12.261.14.091.18.471.21.461.22.27
LaihLu17.183.4722.013.315.487.1310.022.461.434.382.590.41
489Venla Koivula1.23.088.3914.2739.0743.3550.2958.541.10.281.12.571.15.041.19.441.22.311.23.08
LaihLu8.395.4824.404.286.548.2511.342.292.074.402.470.37
 
90Peppi Sikkiläei läht
LapVi
88Reija-Elina Jylhäei läht
HalTo
 
 
 
D18 (1)8,2 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(132)2(159)3(91)4(142)5(93)6(95)7(106)8(135)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
191Emilia Melender1.36.585.0710.1340.5243.2850.221.15.201.19.121.23.051.24.241.29.231.33.421.36.241.36.58
RaJu5.075.0630.392.366.5424.583.523.531.194.594.192.420.34
 
 
 
D21 (5)11,1 km 0 m15 R
SijLnroNimiAika
1(158)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(92)8(101)9(93)10(95)11(136)12(135)13(137)14(138)
15(100)Maali
 
195Elina Rinkineva1.46.404.457.4626.4130.2333.2837.1552.1359.251.09.211.26.501.32.141.34.551.40.011.43.44
RaJu4.453.0118.553.423.053.4714.587.129.5617.295.242.415.063.43
1.46.071.46.40
2.230.33
294Kati Savinainen1.50.097.3110.4129.4733.2036.3138.5255.081.02.161.12.241.29.571.35.221.37.511.42.581.46.59
RasKu7.313.1019.063.333.112.2116.167.0810.0817.335.252.295.074.01
1.49.321.50.09
2.330.37
392Laura Rinkineva1.56.365.5211.2033.5138.1241.3143.4659.501.08.291.18.301.36.391.41.021.44.061.49.051.53.19
RaJu5.525.2822.314.213.192.1516.048.3910.0118.094.233.044.594.14
1.55.581.56.36
2.390.38
496Heini Hemminki2.02.456.0710.0930.4634.5938.0941.1957.351.07.041.24.001.42.531.47.541.49.021.55.001.59.40
RasKu6.074.0220.374.133.103.1016.169.2916.5618.535.011.085.584.40
2.02.082.02.45
2.280.37
593Tanja Mäntylä2.09.246.1710.2835.1039.4143.5746.311.04.481.14.191.26.101.49.091.54.031.55.142.00.402.05.42
RasKe6.174.1124.424.314.162.3418.179.3111.5122.594.541.115.265.02
2.08.432.09.24
3.010.41
 
 
 
D35 (2)8,4 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(94)8(136)9(135)10(137)11(138)12(100)Maali
 
198Heidi Smeds1.20.034.378.2827.4832.2235.3337.4845.371.06.561.08.041.12.591.16.561.19.261.20.03
NOK4.373.5119.204.343.112.157.4921.191.084.553.572.300.37
297Katariina Suokko2.09.125.4311.2943.0449.2454.5458.061.12.021.48.151.50.201.58.002.04.152.08.192.09.12
LapVi5.435.4631.356.205.303.1213.5636.132.057.406.154.040.53
 
 
 
D40 (5)8,4 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(94)8(136)9(135)10(137)11(138)12(100)Maali
 
1102Tiina Hemminki1.26.154.559.1632.1836.1239.5841.5650.101.12.101.13.211.18.471.23.031.25.371.26.15
PoRa4.554.2123.023.543.461.588.1422.001.115.264.162.340.38
2100Hanna Hemminki1.35.515.2910.4233.0237.4242.1144.4654.451.20.291.21.491.27.521.32.261.35.091.35.51
PoRa5.295.1322.204.404.292.359.5925.441.206.034.342.430.42
399Riikka Lautamo1.38.525.199.4733.0637.5142.3946.1856.061.20.461.25.131.31.051.35.301.38.131.38.52
VaaSu5.194.2823.194.454.483.399.4824.404.275.524.252.430.39
4103Minna Rotola-Pukkila1.50.085.3410.4139.3144.2749.1452.251.02.381.32.361.34.131.41.101.46.091.49.211.50.08
KauKa5.345.0728.504.564.473.1110.1329.581.376.574.593.120.47
5101Elisa Nivukoski1.59.037.4512.3637.2842.5946.4851.261.02.151.39.591.41.271.49.031.53.591.58.181.59.03
YKV7.454.5124.525.313.494.3810.4937.441.287.364.564.190.45
 
 
 
D45 (5)8,4 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(94)8(136)9(135)10(137)11(138)12(100)Maali
 
1108Sanna Palomäki1.26.325.208.4834.0237.4841.0743.4252.051.13.131.14.251.19.371.23.361.25.551.26.32
RasKu5.203.2825.143.463.192.358.2321.081.125.123.592.190.37
2107Susanna Karppi1.32.256.2010.2035.4541.2044.1846.5755.071.17.541.19.201.25.091.29.141.31.461.32.25
LaihLu6.204.0025.255.352.582.398.1022.471.265.494.052.320.39
3106Leena Ojala1.43.044.4510.4735.4840.1744.4247.3558.201.24.271.25.491.33.581.39.051.42.171.43.04
RasKu4.456.0225.014.294.252.5310.4526.071.228.095.073.120.47
4104Veera Puro-Aho1.58.157.5312.5740.2846.1551.2554.291.05.341.37.511.39.411.47.321.53.351.57.191.58.15
VaaSu7.535.0427.315.475.103.0411.0532.171.507.516.033.440.56
5105Anne-Mari Hautamäki2.03.257.2212.2852.5558.171.02.381.05.131.16.501.45.031.46.341.54.471.59.312.02.412.03.25
RasKe7.225.0640.275.224.212.3511.3728.131.318.134.443.100.44
 
 
 
D50 (5)8,4 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(107)4(141)5(91)6(142)7(94)8(136)9(135)10(137)11(138)12(100)Maali
 
1109Maarika Taipalus1.26.574.369.2329.5934.2438.0940.4949.291.12.011.13.311.19.031.23.241.26.111.26.57
RasKu4.364.4720.364.253.452.408.4022.321.305.324.212.470.46
2112Merja Kuusisto1.37.374.549.3834.1938.2342.5446.0257.231.21.401.22.531.29.511.34.181.37.021.37.37
LaihLu4.544.4424.414.044.313.0811.2124.171.136.584.272.440.35
3113Heidi Korpela-Kamila1.41.245.129.4936.1241.2145.0747.5256.531.25.461.27.211.33.571.38.121.40.471.41.24
SuJu5.124.3726.235.093.462.459.0128.531.356.364.152.350.37
4111Minna Iso-Koivisto1.54.3011.1716.0143.2448.1653.0055.351.06.011.32.471.36.131.44.181.49.311.53.471.54.30
KauWi11.174.4427.234.524.442.3510.2626.463.268.055.134.160.43
5110Marja Erkkilä2.09.166.5612.5444.4550.4555.5859.201.12.301.48.301.50.261.58.232.05.052.08.262.09.16
RaJu6.565.5831.516.005.133.2213.1036.001.567.576.423.210.50
 
 
 
D55 (4)7,6 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(94)4(104)5(103)6(102)7(96)8(95)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
1116Tuija Katajamäki1.32.117.5112.0232.3940.5242.2444.5853.381.11.191.16.201.22.441.28.401.31.311.32.11
KauWi7.514.1120.378.131.322.348.4017.415.016.245.562.510.40
2114Sari Koskela1.35.234.349.1534.1142.0543.3445.5453.291.14.241.19.591.26.281.31.311.34.401.35.23
RaJu4.344.4124.567.541.292.207.3520.555.356.295.033.090.43
3117Tarja Kankaanpää1.50.357.5713.3042.5952.0353.3156.511.05.501.29.381.34.491.41.261.46.421.49.521.50.35
KauWi7.575.3329.299.041.283.208.5923.485.116.375.163.100.43
4115Päivi Mäkineste-Mäkelä1.51.505.5011.0232.4744.0445.3348.0857.181.24.091.34.361.41.221.47.221.51.061.51.50
RasKu5.505.1221.4511.171.292.359.1026.5110.276.466.003.440.44
 
 
 
D60 (4)7,6 km 0 m12 R
SijLnroNimiAika
1(140)2(159)3(94)4(104)5(103)6(102)7(96)8(95)9(136)10(137)11(138)12(100)Maali
 
1119Anita Rantamäki1.48.546.5212.3635.2746.0747.3850.541.00.281.24.531.31.451.39.131.44.381.48.041.48.54
KauKa6.525.4422.5110.401.313.169.3424.256.527.285.253.260.50
2120Sirpa Mahlanen-Peltola2.12.136.4612.5745.1255.5458.471.03.041.13.521.41.341.50.331.59.38-----2.11.132.12.13
LapVi6.466.1132.1510.422.534.1710.4827.428.599.0511.351.00
3118Kirsti Mäntylä2.18.1511.4218.1351.171.02.131.04.561.08.311.19.571.47.221.56.272.05.352.12.442.17.152.18.15
RasKe11.426.3133.0410.562.433.3511.2627.259.059.087.094.311.00
 
121Merja Toivonenei läht
EE
 
 
 
D65 (1)4,6 km 0 m8 R
SijLnroNimiAika
1(133)2(134)3(160)4(106)5(135)6(137)7(138)8(100)Maali
 
1122Hannele Sivén52.004.2818.1424.4929.2735.3142.5848.4551.5752.46
ÄhtU4.2813.466.354.386.047.275.473.120.49
 
 
 
D70 (8)4,6 km 0 m8 R
SijLnroNimiAika
1(133)2(134)3(160)4(106)5(135)6(137)7(138)8(100)Maali
 
1124Ritva Erkinheimo53.004.4118.0824.2029.3734.1543.3949.4152.3653.24
KortJV4.4113.276.125.174.389.246.022.550.48
2126Eila Seppälä57.247.2021.4028.2734.0240.0647.1752.3056.3857.24
YKV7.2014.206.475.356.047.115.134.080.46
3129Ann-Mari Sandgren1.03.009.4224.4832.2937.3742.5551.5058.331.02.081.03.00
NOK9.4215.067.415.085.188.556.433.350.52
4128Eeva-Liisa Korkeakangas1.05.4412.2025.4632.3841.1746.0255.56-----1.04.531.05.44
RaJu12.2013.266.528.394.459.548.570.51
5123Alli Elomaa1.19.015.5826.1838.0243.2851.111.04.261.12.521.17.521.19.01
RasKe5.5820.2011.445.267.4313.158.265.001.09
6127Kaija Lähdekorpi1.21.134.2723.4235.3153.461.00.001.08.581.15.471.20.111.21.13
Femman4.2719.1511.4918.156.148.586.494.241.02
7130Anna-Maija Hautamäki1.35.127.1528.3843.1454.181.03.471.21.551.29.301.34.071.35.12
RasKe7.1521.2314.3611.049.2918.087.354.371.05
 
125Alli Majakeskeytti15.3536.5144.5750.24---------------1.47.221.48.33
RaJu15.3521.168.065.2756.581.11